نیوز سیتی!
31 شهریور 1401 - 20:57

گودرزی: تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است/ فراجا با آسیب‌زننده‌ها به امنیت با شدت برخورد کند

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اغتشاشات شب‌های گذشته در کشور توسط آشوبگران گفت: پرسنل فراجا که چه صورت کلی و چه به صورت خاص در مورد این اغتشاشات در عین اقتدار رفتاری متواضعانه دارند.

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگووگوبا خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اغتشاشات شب‌های گذشته در کشور توسط آشوبگران گفت: پرسنلفراجافراجاکه چه صورت کلی و چه به صورت خاص در مورد این اغتشاشات در عین اقتدار رفتاری متواضعانه دارند.به صورتوی افزود: در کجای دنیا دیده می‌شود به پلیس حمله شود و به عنوان نمونه فردی با چاقو شاهرگ پلیس را بزند و به پلیس آسیب برساند و پلیس رفتاری متواضعانه داشته باشد.

وی افزود: در کجای دنیا دیده می‌شود به پلیس حمله شود و به عنوان نمونه فردی با چاقو شاهرگ پلیس را بزند و به پلیس آسیب برساند و پلیس رفتاری متواضعانه داشته باشد.نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: ما نمی‌گوییم که کسی ایرادی ندارد آنچه ملاک است این است که معدل عملکرد هر فرد، دستگاه یا سازمان را ملاک بررسی عملکرد قرار داد و در مورد پرسنل فرماندهی انتظامی نیز وضع به همین ترتیب است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: ما نمی‌گوییم که کسی ایرادی ندارد آنچه ملاک است این است که معدل عملکرد هر فرد، دستگاه یا سازمان را ملاک بررسی عملکرد قرار داد و در مورد پرسنل فرماندهی انتظامی نیز وضع به همین ترتیب است.گودرزی خاطرنشان کرد: اگر ایرادی در کار وجود دارد باید اصلاح شود اما نباید آن را به همه تعمیم  داد. معدل عملکرد فراجا نمره خوبی دارد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اگر ایرادی در کار وجود دارد باید اصلاح شود اما نباید آن را به همه تعمیم  داد. معدل عملکردآن رافراجافراجانمره خوبی دارد.خوبیوی افزود: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

وی افزود: ما نباید اجازه دهیم که پرسنلفراجافراجاتضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ناآرامی‌های روزهای اخیر کشور اظهار داشت: صحنه‌گردانان اصلی این ناآرامی‌ها دشمنان نظام و استکبار جهانی هستند که هدف‌شان ایجاد ناآرامی در کشور است و می‌خواهند مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ناآرامی‌های روزهای اخیر کشور اظهار داشت: صحنه‌گردانانگرداناناصلی این ناآرامی‌ها دشمنان نظام و استکبار جهانی هستند که هدف‌شان ایجاد ناآرامی در کشور است و می‌خواهند مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.استکبارگودرزی خاطرنشان کرد:‌ البته ممکن است عده‌ای هم معترض در میان این اغشتاشگران وجود داشته باشد که البته این گروه باید اعتراض خود را از طریق مسالمت‌آمیز که قانون آن را پیش‌بینی کرده اعلام کنند و باید صف خود از صف آشوبگران هرچه زودتر جدا سازند.

گودرزی خاطرنشان کرد:‌ البته ممکن است عده‌ای هم معترض در میان این اغشتاشگران وجود داشته باشد که البته این گروه باید اعتراض خود را از طریق مسالمت‌آمیز که قانون آن را پیش‌بینی کرده اعلام کنند و باید صف خود از صف آشوبگران هرچه زودتر جدا سازند.وی افزود: آسیب زدن به اموال عمومی و بی‌حرمتی به نوامیس مردم مورد پذیرش هیچ فردی نیست و باید با این قبیل افراد با شدت برخورد شود.

وی افزود: آسیب زدن به اموال عمومی و بی‌حرمتی به نوامیس مردم مورد پذیرش هیچ فردی نیست و باید با این قبیل افراد با شدت برخورد شود.پایان پیام/

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 752178

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: