نیوز سیتی!
04 بهمن 1401 - 21:48

افتتاح ۵ پروژه ورزشی مهم در اردبیل همزمان با دهه فجر

اردبیل- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از افتتاح ۵ پروژه عمرانی ورزشی مهم و بزرگ در دهه فجر در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر ورودی عصر سه‌شنبه در جلسه کمیته ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت دهه فجر استان اردبیل از افتتاح ۵ پروژه عمرانی ورزشی مهم و بزرگ در دهه فجر در استان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها در دهه فجر ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع به فضای ورزشی استان اردبیل اضافه می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با احتساب ۴ پروژه افتتاح شده در هفته تربیت بدنی امسال و در مجموع سرانه فضای ورزشی استان با یک درصد افزایش از ۵۰ صدم به ۵۱ صدم مترمربع به ازای هر نفر توسعه یافته است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه بیش از ۲۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در ایام‌الله دهه فجر در سطح استان اردبیل برگزار می‌شود، افزود: این برنامه‌ها شامل مسابقات ورزشی، برنامه‌های فرهنگی، همایش‌های ورزش همگانی و افتتاح پروژه‌های عمرانی است.

ورودی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۳ پروژه فعال ورزشی در استان وجود دارد، گفت: از این تعداد ۱۲ پروژه فعال استانی و ۶ پروژه فعال ملی و ۱۵ پروژه نیز ملی – استانی است که تمامی آن‌ها توسط پیمانکاران در حال انجام بوده و مراحل مختلف احداث را طی می‌کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 996211

مهمترین اخبار ایران و جهان: