نیوز سیتی!
07 فروردین 1402 - 13:39

سپاه در تحقق شعار سال جبهه فراگیری را تشکیل داده است

اردبیل- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد انقلابی در تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری جبهه فراگیر تلاش مجاهدانه را در پیش گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی اصل صبح دوشنبه در دیدار نوروزی با جمعی از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، اساتید دانشگاه، دانشجویان و مردم استان اردبیل با تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در سال گذشته علیرغم توطئه‌های دشمن در قالب جنگ ترکیبی با به صحنه آمدن ملت با بصیرت و ولایتمدار ایران همه محاسبات آنها به هم ریخت و حضور در یوم الله ۱۳ آبان و همینطور اوج این حضور معنادار در یوم الله ۲۲ بهمن رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه مردم در این رویدادها بار دیگر وفاداری خود به آرمان‌های انقلاب را نشان دادند و پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم کردند، خاطرنشان کرد: مردم به عنوان سرمایه‌های نظام و انقلاب همواره پشتیبانی عظیم برای نظام و نهضت محسوب می‌شوند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» گفت: امام خامنه‌ای به عنوان یک رهبر بصیر، حکیم، مسلط و دلسوز نسبت به مردم ایران همواره مهمترین نیازهای جامعه را مورد توجه قرار داده اند و آن موارد را به عنوان شعار سال مطرح کردند.

محمدی اصل با بیان اینکه مهمترین نسخه درمان اقتصاد کشور عمل به شعار نامگذاری شده از سوی رهبر انقلاب «مهار تورم، رشد تولید» است، تصریح کرد: در سال مهار تورم و رشد تولید همچون سال‌های گذشته عزمی راسخ و جدی داریم و برای تحقق منویات مقام معظم رهبری آماده‌تر هستیم تا پیشرفت و شکوفایی ایران و سرزمین امامین انقلاب را در همه بخش‌ها فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه سپاه از هیچ گونه تلاشی برای توسعه و آبادانی کشور دریغ نخواهد کرد، افزود: اولویت سپاه خدمت رسانی به مردم است و در مسیر خدمت رسانی در بخش‌های مختلف شتابنده حرکت خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ادامه داد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی استان نیز با اهتمام ویژه در راستای خدمت رسانی به مردم بیش از گذشته تلاش کنند.

محمدی اصل با بیان اینکه نگاه و دغدغه ما در توسعه و آبادانی مناطق محروم همان دغدغه‌های مقام معظم رهبری است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، گفت: بسیج از تمام ظرفیت‌های موجود خود برای محرومیت‌زدایی مناطق محروم استفاده خواهد کرد.

وی اضافه کرد: امسال نیز رزمندگان عاشورایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در کنار سایر همرزمان در نیروهای مسلح همراه و همگام با دیگر اقشار جامعه با پیمان می‌بندند که در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی تلاشی بی وقفه داشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1112195

مهمترین اخبار ایران و جهان: