نیوز سیتی!
11 آذر 1402 - 17:03

آقامیری:کلاس‌های آنلاین جای مدارس حضوری را پر نمی‌کند

عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کلاس‌های آنلاین جای مدارس حضوری را پر نمی‌کند، گفت:‌همین امر باعث افت تحصیلی دانش‌آموزان می‌شود.

 محمد آقامیری عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، به تعطیلی مدارس اشاره کرد و گفت: نباید مدارس تعطیل شوند چرا که دانش‌آموزان دچار عقب‌ماندگی می‌شوند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های آنلاین جای مدارس حضوری را پر نمی‌کنند گفت:‌همین امر باعث افت تحصیلی دانش‌آموزان می‌شود. ما پیشنهاد می‌کنیم ادارات را تعطیل کنند نه اینکه مدارس تعطیل شود.

عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این موضوع که تعطیلی مدارس تأثیری بر کاهش آلودگی هوا ندارد، گفت:‌کمیته اضطرار این تصمیم‌گیری را انجام می‌دهد و از ما هم آمار و ارقام نخواسته‌اند فقط تأکید می کنم تعطیلی مدارس ضربه شدیدی به نظام آموزشی می‌زند.

آقامیری با بیان اینکه پیشنهاداتی در خصوص طرح ترافیک داده‌ایم، گفت: هنوز به نتیجه نرسیده است و ما باید برای کاهش آلودگی هوا و ترافیک حمل و نقل عمومی را توسعه داده و همچنین محدودیت‌هایی در تردد ایجاد کنیم.

وی گفت: قرار است در خصوص طرح ترافیک تغییراتی ایجاد شود اما هنوز کار به جایی نرسیده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1591503

مهمترین اخبار ایران و جهان: