نیوز سیتی!
01 مهر 1401 - 09:15

دشمنان تاب دیدن پیشرفت نظام و انقلاب را ندارند

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: دشمنان تاب دیدن پیشرفت‌های مارا ندارند و به همین جهت هر لحظه برنامه‌ای را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان شامگاه دیروز در آیین تجلیل از رزمندگان شهرستان دهاقان ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رشادت و ایثار شما رزمندگان فرهنگ شهادت‌طلبی را نهادینه کرد و امروزه این فرهنگ نه تنها در ایران در جامعه مسلمین جهان استوار است.

وی با بیان این‌که دفاع مقدس هنوز تمام نشده است و ادامه دارد گفت: دفاع هنوز پا برجاست و فقط عرصه آن عوض شده است که رهبر معظم انقلاب در این راستا عرصه و تکلیف همگی ما را مشخص کرده‌اند.

جمشیدیان افزود: رزمندگان دفاع مقدس خیلی از مسائل را با چشم خود دیده و با گوشت و استخوان خود چشیده‌اند، امروزه نباید اجازه داد خون شهدا نادیده گرفته شود.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که رزمندگان فرماندهان جهاد تبیین هستند خاطرنشان کرد: مشکلاتی وجود دارد و همه در تلاش هستند که به وظیفه خود عمل کنند ولی انتقاد نباید اصل نظام را مورد هجمه قرار دهد.

وی ادامه داد: دشمنان ما تاب دیدن پیشرفت‌های مارا ندارند و به همین جهت هر لحظه، برنامه‌ای را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی می‌کنند.

جمشیدیان اظهار داشت: روز به روز باید بصیرت ما بیشتر شود و دستاوردهای نظام و انقلاب را برای جوان‌ها بازگو کنیم.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که اقتدار امروز را مدیون رشادت رزمندگان و خون پاک شهدا هستیم تأکید کرد: امروزه نه تنها در منطقه بلکه در کل جهان نمی‌توانند بدون حضور ایران در خصوص موضوعی تصمیم‌گیری کنند.

وی بیان کرد: مشکلات کشور با کدخدا حل نمی‌شود، حل مشکلات کشور با تفکر خدایی و تلاش و فعالیت جهادی امکان پذیر است؛ در این راستا هرکس با هر توان و تریبونی که دارد باید وظیفه خود را در جهت جهاد تبیین به نحو احسن انجام دهد.

سمیه محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به برکت خون شهدا امروزه اقتدار بسیار خوبی را دارا هستیم و این برای ما یک افتخار بسیار بزرگ است.

شهرضامجلس شورای اسلامیخوبیوی ادامه داد: سخنان مقتدرانه ریاست جمهور در سازمان ملل و پیاده‌روی ایشان تا مکان خوابگاه، نشان از قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ثمره خون شهدا است.

محمودی با بیان این‌که عده‌ای قصد دارند با پشتیبانی غرب به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند گفت: فوت خانم امینی بهانه است و آن‌ها به این بهانه اقدامات ساختارشکنانه انجام می‌دهند، دشمن همیشه در صدد ضربه زدن به ما بوده است ولی به لطف خدا و پشتوانه مردمی هیچ غلطی نتوانسته بکند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات شهرستان گفت: با همت مسؤولان می‌توانیم مشکلات را حل کنیم، مشکلات حوزه بهداشت و فاضلاب شهری در اولویت قرار دارد.

وی با بیان این‌که بدون هیچ مشکلی مسأله آب شرب را با همت مسؤولان مرتفع کردیم گفت: ۳ روستای همگین، دزج و قمیشلو نیز در آینده از آب شرب پایدار برخوردار خواهند شد.

محمودی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه آموزش و پرورش در شهرستان دهاقان گفت: انقلاب بسیار بزرگی در حوزه ساخت و ساز واحدهای آموزشی در سال‌های گذشته انجام شده که حاصل تلاش مدیر آموزش و پرورش و همراهی مدیران شهرستان بوده است.

انتهای پیام/۶۳۱۲۲/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 752371

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: