نماز عید سعید فطر رأس ساعت ۷:۳۰ به امامت نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در مصلای امام خمینی(ره) اقامه میشود و اتوبوسهای ناوگان حمل و نقل شهری از ساعت ۶ صبح در مسیرهای پیشبینیشده بهصورت رایگان سرویسدهی میکنند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، طبق اعلام ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری، مراسم نماز عید سعید فطر از ساعت ۶:۴۵ دقیقه و با قرائت دعا و نیایش و ذکرهای روز عید در مصلای امام خمینی(ره) آغاز و نماز عید رأس ساعت ۷:۳۰ به امامت نماینده ولی فقیه در استان اقامه میشود.
همراه داشتن مهر و زیرانداز ضروری بوده و صندوقهای اخذ زکات فطره نیز در اطراف مصلای امام خمینی(ره) مستقر است.
همچنین با همکاری پلیس راهور طرح ترافیک مسیرهای منتهی به مصلی اجرا میشود.
به گفته شهرداری شهرکرد، در جهت حسن برگزاری مراسم اقامه نماز عید سعید فطر، سرویسدهی ناوگان حمل و نقل شهری بهصورت رایگان انجام میشود.
اتوبوسهای ناوگان حمل و نقل در روز عید از ساعت ۶ صبح در مسیرهای پیشبینیشده سرویسدهی میکنند.
مسیرهای پیشبینیشده به شرح زیر است:
مسیر شماره ۱: میدان معلم ـ میدان قدس ـ بلوار شریعتی ـ چهارراه دامپزشکی ـ میدان بسیج ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۲: میدان معلم ـ میدان شهدا ـ بلوار ۱۷ شهریور ـ میدان انقلاب ـ میدان ۱۲ محرم ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۳: کوی پلیس ـ خیابان کاشانی ـ میدان آیتالله دهکردی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۴: حافظ شمالی ـ میرآبادغربی ـ بلوار حافظ ـ چهارراه دامپزشکی ـ میدان بسیج ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۵: خیابان ابوذر ـ بلوار کشاورز ـ خیابان بهارستان ـ میدان انقلاب ـ بلوار حافظ ـ چهارراه دامپزشکی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۶: فردوسی شمالی ـ خیابان آفتاب ـ خیابان شمس تبریزی ـ خیابان فردوسی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۷: میرآبادغربی ـ بلوار فرهنگ ـ میدان شهید فهمیده - بلوار طالقانی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۸: مهدیآباد - میرآباد شرقی - گودال چشمه - بلوار حافظ ـ چهارراه دامپزشکی ـ میدان بسیج ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۹: کوی فرهنگیان ـ میدان امام حسین(دروازه سامان) - چهارراه ابوعلیسینا - مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۱۰: سرچشمهها ـ خیابان امیرکبیر ـ چهارراه امیرکبیر ـ میدان فردوسی ـ چهارراه فردوسی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۱۱: کوی شهرداری - خیابان تختی - خیابان مفتح - خیابان ملت - میدان بوعلی - مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۱۲ : پایانه مسافربری آزادی(ترمینال) ـ خیابان ولیعصر ـ میدان فردوسی ـ مصلای امام خمینی(ره)
مسیر شماره ۱۳: منظریه - مصلای امام خمینی(ره)
پایان پیام/ ۶۸۰۳۸