نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 22:32

حضور ۲ هزار بازرس در شعب اخذ رأی استان کرمانشاه/ ۸۰ تخلف توسط بازرسان در حال بررسی است

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: ۲۰۰۰ بازرس در شعب اخذ رأی سراسر استان حضور دارند. ۸۰ تخلف توسط بازرسان در حال بررسی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، علی صفدری در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات استان اظهار داشت: از ابتدای آغاز فرایند انتخابات بازرسان در شعب أخذ رأی حاضر شده‌اند و برای هر شعبه یک بازرس در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه بازرسان در کنار عوامل اجرایی و نظارتی در شعب أخذ رأی حضور دارند، عنوان کرد: 1670 بازرس در استان برای هر شعبه ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه بیش از 100 سربازرس در شهر کرمانشاه و 70 سربازرس در شهرستان‌ها مشغول هستند، گفت: برای هر شهرستان هم بازرس ویژه و برای کرمانشاه چهار بازرس ویژه تعیین شده است. 

وی بیان کرد: با در نظر گرفتن 100 نفر بازرس کمک‌کننده در مجموع بیش از 2000 بازرس در در شعبه‌های اخذ رأی فعال هستند.

صفدری با اشاره به اینکه نرم‌افزاری به منظور گزارشات بازرسان فعال شده است، گفت: تاکنون 478 گزارش تخلف در این نرم‌افزار ثبت‌ شده که 398 مورد بعد از بررسی توسط بازرس ویژه عدم تخلف شناخته شد و 80 تخلف نیز هنوز در حال بررسی نهایی است. بخشی از گزارشات مردمی و بخشی نیز در لحظه توسط بازرس شناسایی می‌شود اما تاکنون هیچ گونه خللی در هیچ کدام از شعب گزارش نشده است.

انتهای پیام/ 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680811

مهمترین اخبار ایران و جهان: