نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 21:43

امنیت انتخابات چهارمحال و بختیاری بیش از دوره‌های گذشته است

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تشکیل‌ پرونده‌های تخلف انتخاباتی در سطح استان، تخلفات جزئی در حد تخریب بنر و ... است، گفت: انتخابات استان نسبت به دوره‌های گذشته امن‌تر برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، محمد رزم امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی کارهای بسیاری در حوزه‌های علمی، راه، آب و‌... برای کشور و البته برای استان انجام شده است که اصلا قابل قیاس با قبل از آن نیست.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی پیوسته در حال توطئه علیه ایران اسلامی هستند، عنوان کرد: برای همین هر چقدر خدمات نظام و جمهوری اسلامی تبیین شود، هر چقدر پیشرفت‌های مختلف که بی‌نظیر است تبیین شود، این توطئه‌ها خنثی می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه همه عوامل برگزاری انتخابات تلاش بسیاری برای فراهم کردن یک انتخابات خوب انجام دادند، گفت: امروز شاهد برگزاری یک انتخابات سالم، امن و خوب و پرشور در سطح استان چهارمحال و بختیاری بودیم و هستیم. نظارت‌های امروز بر حوزه‌های انتخابیه و شهرستان‌ها و امنیت در استان در زمان برگزاری انتخابات، بیش از گذشته است.

وی با بیان اینکه کمیته‌های مختلفی در سطح دادگستری استان از جمله رصد، فضای مجازی و ...تشکیل شد، مطرح کرد: جلسات مختلفی از جمله کمیته‌ها، آموزشی، توجیهی و ... برگزار شد تا یک انتخابات سالم و امن برگزار شود.

رزم با اشاره به مشارکت بالای استان چهارمحال و بختیاری در انتخابات روز جاری به نسبت سطح کشور، افزود: با توجه شاخصه‌های رهبری برای کاندیداها، برگزاری مناظرات و ...، اصلح توسط مردم در انتخابات انتخاب می‌شود، مسئولان نیز وظیفع دارند از رأی مردم امانت‌داری و صیانت کنند‌.

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری بیان داشت: تشکیل‌ پرونده‌های تخلف انتخاباتی در سطح استان، تخلفات جزئی در حد تخریب بنر و ... است. صفحات فضای مجازی که مردم را نسبت به انتخابات دلسرد می‌کردند، شناسایی شدند و برای آن‌ها پرونده تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات استان نسبت به دوره‌های گذشته امن‌تر برگزار شده است، خاطرنشان کرد: شعب ویژه بررسی تخلفات انتخاباتی در سطح استان، پرونده‌های تخلفات انتخاباتی را بررسی و مورد پیگیری قرار می‌دهند.

انتهای پیام/7540/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680783

مهمترین اخبار ایران و جهان: