نیوز سیتی!
11 آذر 1402 - 16:55

ارتقای تعاملات بانکی در راستای خدمت به جامعه شیلاتی

مدیرکل شیلات هرمزگان از برگزاری جلسه با حضور مدیر شعب بانک رسالت ،معاون صیدو بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون توسعه ‌منابع شیلات هرمزگان و جمعی از بهره برداران شیلاتی در سالن جلسات اداره کل شیلات هرمزگان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مسعود بارانی مدیر کل شیلات هرمزگان امروز با اشاره به لزوم ارتقای تعاملات سازنده بین شیلات و بانک رسالت در راستای خدمت رسانی و فراهم سازی بستر توسعه فعالیت های بخش شیلات ، اظهار کرد: خوشبختانه دو طرف از ظرفیت های خوبی برای توسعه فعالیت های دوجانبه در مسیرتحقق شعار سال بهره مند هستند.

وی حرکت شتابان در مسیر تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم و رشد تولید را از محورهای مهم این دیدار خواند و تاکید کرد : بی شک با برنامه ریزی ها و تصمیمات گرفته شده شاهد رونق و رشد در تولید به واسطه حمایت های بانکی خواهیم بود.

مدیرکل شیلات بیان کرد: در همین راستا و بر اساس معیارهای دو طرف تفاهم نامه خوبی در دستور کار شیلات هرمزگان و بانک رسالت با محوریت تسهیل در ارائه خدمات بانکی به بهره بردارن شیلاتی به ویژه جامعه صیادی و آبزی پروری قرار گرفت.

در ادامه مدیر شعب بانک رسالت در هرمزگان با اشاره به فعالیت ها و گام های توسعه ای خوب اخیر شیلات هرمزگان تصریح کرد: با توجه به گام ها و تعاملات ایجاد شده بی شک شاهد نتایج خوبی خواهیم بود.

رئیسی خاطرنشان کرد: هرمزگان از ظرفیت های خوبی در حوزه شیلات برخوردار است و امید داریم بتوانیم شرایط مناسبی برای بهره برداری حداکثری و تحقق مسیر توسعه ای برای شیلات فراهم سازیم.

پایان  پیام /

منبع: فارس
شناسه خبر: 1591477

مهمترین اخبار ایران و جهان: