نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 20:31

آماده‌باش پلیس تهران تا پایان انتخابات/ ممنوعیت ورود و تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت اعلام کرد: ماموران پلیس تا پایان رای‌گیری نسبت به مدیریت ترافیک و تامین امنیت شعب اخذ رای اقدام خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ علی همه‌خانی؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس از مدت‌ها قبل برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و امن‌تر انتخابات برنامه‌ریزی کرده بود و از صبح امروز نیز همکاران من با تدابیر سلسله مراتب فرماندهی در محل‌های ثابت و سیار اخذ رای مستقر شده و نسبت به تامین امنیت صندوق‌ها و رای‌دهندگان اقدام کرده‌اند؛ این وضعیت تا پایان فرآیند اخذ رای و شمارش آرا ادامه خواهد داشت و همکاران من به استقرار خود ادامه خواهند داد.

وی ادامه داد:‌ علاوه بر آن تیم‌های گشتی پیاده و خودرویی پلیس نیز در آمادگی کامل قرار داشته و نسبت به گشت‌زنی در سطح معابر و محلات اقدام خواهند کرد.

همه‌خانی درباره تمهیدات ترافیکی در اطراف محل‌های اخذ رای نیز گفت: ماموران پلیس راهور نیز با حضور در اطراف شعب اخذ رای، نسبت به روانسازی ترافیک و مدیریت آن اقدام کرده‌اند همچنین همانطور که از قبل نیز اعلام شد تا پایان امشب از ورود کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین به معابر داخلی شهر تهران جلوگیری خواهند کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت گفت: در نتیجه اقدامات انجام شده، وضعیت امنیتی و ایمنی خوبی را در محل‌ها و شعب اخذ رای و اطراف آن‌ها شاهد هستیم و تمهیدات پلیس نیز برای تدوام همین وضعیت تا پایان رای گیری خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680747

مهمترین اخبار ایران و جهان: