نیوز سیتی!
16 مرداد 1401 - 18:16

جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی توان تحمل بار موشک‌ها را ندارد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به وضعیت متزلزل رژیم موقت صهیونیستی به خاطر موشکهای مقاومت، گفت که هدف از وساطتها، نجات این رژیم است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان تأکید کرد که دشمن صهیونیستی به سبب حملات راکتی و موشکی مقاومت، در وضعیت متزلزلی قرار دارد.

عطایا به شبکه خبری المیادین گفت که رژیم موقت صهیونیستی دیگر قادر نیست بار موشکها را تحمل کند.

وی تصریح کرد: وساطت‌هایی که در حال انجام است، برای نجات رژیم صهیونیستی است، ولی ما هیچ وساطتی را که بر حق ما در دفاع از ملت خود تأکید نداشته باشد، قبول نداریم.

این مسئول جهاد اسلامی خاطر نشان کرد که همگی باید از ملت خود در هر نقطه از فلسطین اشغالی پشتیبانی کنیم.

رژیم صهیونیستی از جمعه (۱۴ مرداد) عملیاتی را تحت عنوان «سپیده‌دم» علیه نوار غزه آغاز کرد و جهاد اسلامی فلسطین نام عملیات خود در واکنش به این حمله صهیونیستی را «وحده الساحات» (وحدت میادین) اعلام کرد.

این در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که گروه‌های مقاومت فلسطین از زمان آغاز حملات کنونی، حدود ۷۰۰ راکت و موشک از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده‌اند.

از سوی دیگر، وزارت بهداشت فلسطین امروز (یکشنبه) از افزایش شمار شهدا به ۳۲ نفر از جمله شش کودک و افزایش تعداد مجروحان به ۲۱۵ نفر خبر داد.

در همین ارتباط، «ابو حمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که این جنبش با خدا عهد بسته است که مناطق اشغالی را به مکان غیر قابل سکونت تبدیل کند (جزئیات بیشتر).

جزئیات بیشترانتهای پیام/ص

منبع: فارس
شناسه خبر: 546519

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: