نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 19:30

اسماعیلی: مردم حضور پرشور و آگاهانه‌ای در انتخابات دارند

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور گفت: از مردم عزیز، بصیر آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی که امروز بر اساس گزارشاتی که تا این ساعت از مبادی مختلف به دست ما رسیده است بیانگر حضور پرشور و آگاهانه مردم است، به نوبه خودم تشکر کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین اسماعیلی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور عصر امروز (جمعه 11 اسفند) در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در شورای نگهبان با اشاره به انقلاب مردم از انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه خودم می‌دانم که از مردم عزیز، بصیر آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی که امروز  بر اساس گزارشاتی که تا این ساعت از مبادی مختلف به دست ما رسیده است بیانگر حضور پرشور و آگاهانه مردم است، به نوبه خودم تشکر کنم.

وی افزود: برابر گزارشاتی که از بخش اجرا و نظارت داریم، بالغ بر 600 هزار نفر در حوزه اجرا و بالغ بر 200 هزار نفر در امر نظارت عهده‌دار موضوع نظارت هستند. تمام تلاش و همت عزیزان بخش نظارت این است که در کنار خادمین و مجریان امین برگزار کننده انتخابات، به عنوان ضریب اطمینان مضاعف، سلامت امر انتخابات و امانت‌داری رای مردم را با تلاش‌های خود پاس بدارند.

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور افزود: این جمعیت و خیل عظیم ناظران این اطمینان را به مردم می‌دهد که آرای آنها به عنوان امانت‌های شرعی، قانونی و الهی پاس داشته می‌شود و این از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است.

اسماعیلی همچنین با اشاره به فعالیت سامانه مردم ناظر در انتخابات امروز گفت: برابر گزارشاتی که اعلام شده، امسال از نظارت‌های مردمی بهره حداکثری گرفته شده است و از طریق سامانه «مردم ناظر» مردم هم به صحنه آمدند که از اقدامات شایسته و مورد تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که در ادامه کار و ساعات باقی مانده هم حضور بیشتر مردم و هم تلاش و همت مضاعف مجریان و ناظران محترم انتخابات را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680687

مهمترین اخبار ایران و جهان: