نیوز سیتی!
01 مهر 1401 - 09:07

اجرای پویش باز آمد بوی ماه مدرسه در چهارمحال و بختیاری

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس، پویش باز آمد بوی ماه مدرسه در استان اجرا می‌شود.

ارشاد شاهقلی اظهار داشت: آموزش‌و‌پرورش چهارمحال و بختیاری در نظر دارد برای ایجاد شور و شوق بین دانش آموزان و زنده کردن خاطرات بین خانواده‌ها پویش «باز آمد بوی ماه مدرسه» را برگزار نماید.

آموزش‌و‌پرورشباز آمد بوی ماه مدرسهوی افزود: این پویش باهدف پاسداشت جایگاه معلم و مدرسه در جامعه برگزار می‌شود.

شاهقلی اضافه کرد: شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی فیزیکی مدارس نشان داد در نظام تعلیم و تربیت هیچ روشی جای آموزش حضوری در مدرسه و کلاس درس را نمی‌تواند بگیرد و امسال نیز کلاس‌های درس مدارس به صورت حضوری خواهد بود.

بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانیدبازسازی مدارس کم برخوردار در اولویت آموزش و پرورش استبازسازی مدارس کم برخوردار در اولویت آموزش و پرورش استبازسازی مدارس کم برخوردار در اولویت آموزش و پرورش استوی گفت: پویش «باز آمد بوی ماه مدرسه» در قالب ارسال نماهنگ و موشن گرافی با محوریت بیان احساسات دانش‌آموزان و معلمان از بازگشایی مدارس و پایان دوران آموزش مجازی در دو گروه دانش‌آموزان و معلمان برگزار می‌شود.

شاهقلی  تصریح کرد: نماهنگ‌ها و موشن‌گرافی‌های تولید شده باید حداقل یک و حداکثر سه دقیقه باشد.

وی اظهار داشت: علاقمندان به شرکت در این پویش باید نماهنگ‌ها و موشن گرافی‌ها را به صورت فایل به همراه مشخصات کامل فرستنده حداکثر تا روز پنج شنبه هفتم مهرماه ۱۴۰۱ در شبکه شاد به شماره ۰۹۱۳۴۸۰۱۰۳۱ ارسال کنند.

شاهقلی ادامه داد: همه آثار در شبکه‌های مجازی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به آدرس @meduchb نمایش داده خواهد شد و به سه اثر برتر در هر گروه لوح تقدیر و جایزه تعلق خواهد گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد

شناسه خبر: 752343

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: