نیوز سیتی!
07 فروردین 1402 - 11:45

عملیات مشترک با پلیس استان گلستان و کشف بیش از یک تن مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مواد مخدر و کشف یک تن و82 کیلو گرم مواد افیونی توسط ماموران پلیس این فرماندهی در عملیات مشترک با پلیس استان گلستان خبر داد.

 سردار " دوستعلی جلیلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر این استان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر حوزه استحفاظی از حمل و نگهداری مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان زاهدان، مطلع شدند.

وی با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفته است، افزود: با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای گشت‌ و کمین‌های هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ که در حال جابجایی و انتقال محموله موادمخدر در یکی از روستاهای شهرستان زاهدان به وسیله یک خودروی سواری بودند را مشاهده کردند.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری 2 سوداگر مرگ تصریح کرد: در نهایت از محل مخفیگاه متهمان مقدار یک تن و 82 کیلو 300 گرم انواع مواد افیونی به همراه مقادیری قابل توجهی وجه نقد و یک دستگاه  خودروی سواری کشف و توقیف گردید.

 سردار " جلیلیان " در پایان ، خاطر نشان کرد: ماموران این فرماندهی برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد افیونی که بلای خانمان سوز جوانان کشور است، برخورد خواهند کرد.

پایان پیام/3139
منبع: فارس
شناسه خبر: 1112059

مهمترین اخبار ایران و جهان: