نیوز سیتی!
11 آذر 1402 - 17:24

کارهای روی زمین مانده جزیره گریبانگیر شهروندان جزیره هرمز

امام جمعه هرمز گفت: کارهای روی زمین مانده زیادی در جزیره هرمز مانند آسفالت رینگ دور جزیره هرمز و همچنین مسئله سیلندر گاز و ساماندهی گردشگری وجود دارد که باید مسئولان فکری برای آن کنند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از جزیره هرمز، حجت الاسلام جعفر رستاخیز امام جمعه هرمز امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با اشاره به مشکلات جزیره هرمز گفت: متأسفانه جزیره هرمز نه زیر ساخت گردشگری دارد و نه متولی گردشگری دارد بخاطر همین مشکلات فرهنگی و اجتماعی و حتی معیشتی برای مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: به عنوان مثال بخاطر حضور گردشگر، کمبود آرد و آب و... بوجود می آید یا بخاطر نبود پلاژ بانوان در سواحل شاهد برهنگی هستیم.

خطیب جمعه هرمز بیان کرد: مشکلات هرمز مقطعی حل می شود و دوباره همان مشکل برمی‌گردد مانند لندیگراف چند هفته‌ای کار ترابری ارزاق عمومی مردم را انجام می داد دوباره متوقف شده است.

حجت الاسلام رستاخیز گفت: از مسئولین محترم می خواهیم مشکلات مردم را حل کنندکه دیگر وقت توضیح دادن و توجیه کردن نیست امروز وقت عمل مسولین است باید مسؤلین هرچه زودتر نسبت به مشکلات مردم جزیره هرمز اقدام عملی کنند.

وی ضمن تشکر از ساخت بیمارستان جزیره هرمز توسط قرارگاه محرومیت زدایی مدینه منوره نیروی زمینی سپاه گفت: هنوز مشکلات عدیده ای سد راه مردم جزیره هرمز هست که باید مسئولان این مشکلات را رفع کنند.

 امام جمعه  هرمز تاکید کرد: کارهای روی زمین مانده زیادی در جزیره هرمز و جود دارد که موجبات نارضایتی شهروندان این جزیره به همراه دارد مانند آسفالت رینگ دور جزیره هرمز و همچنین مسئله سیلندر گاز و ساماندهی گردشگری است.

حجت الاسلام رستاخیز با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس وروز مجلس ادامه داد: شهید مدرس شجاع بود در مقابل زورگویی و زیاده خواهی‌ها ایستادگی کرد و نگاهش به مصالح کشور بود امروز نماینده انقلابی باید از شهید مدرس الگو بگیرد.

وی بااشاره به روز جهانی معلولان اظهارداشت: به فرمود رهبر معظم انقلاب  مسئول حقیقی کمک به معلولان سازمان بهزیستی نیست بلکه همه مردم بخش‌های دولتی و غیر دولتی و سازمان‌های انقلابی در قبال این جامعه مسئولند.

خطیب جمعه هرمز گفت: امروز جامعه ما با جنگ شناختی جنگ شناختی روبروست در جنگ شناختی اعتقادات ما فکر ما رفتار نخبگان و عموم مردم جامعه مورد هدف قرار می‌گیرد راه مقابله با جنگ شناختی مردم این است که مسئولین برای حل و رفع چالش‌های اقتصادی موجود در زندگی روزمره مردم تلاش کنند مسئولان پاسخگوی مردم باشند جامعه بداند که یک جنگ رسانه‌ای بزرگ وجود دارد و ما در شرایط جنگی قرار داریم.

امام جمعه هرمز با اشاره به الحاق ناو تمام ایرانی دیلمان به نیروی دریایی شمال کشور بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های نیروهای مسلح ایران حراست از منافع کشورمان در آب‌های شمال است و دریای مازندران هم به توفیق الهی بوسیله نیروهای دریایی شناورها و تجهیزات جدید مجهز می‌شود.

رستاخیز با اشاره به پایان رسیدن زمان آتش بس در سرزمین های اشغالی گفت: جنگ غزه پیامدهای بسیار بزرگی را برای اروپا ایجاد کرد به وسیله جنایات وحشیانه اسرائیل افکار عمومی غرب خشمگین شد.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌ها عملیات طوفان الاقصی خسارت‌های بی‌سابقه‌ای بر اسرائیل وارد کرده است و زودتر از آنچه که فکرش می‌کردیم الحمدالله اسرائیل به سمت نابودی حرکت می‌کند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1591524

مهمترین اخبار ایران و جهان: