نیوز سیتی!
15 آذر 1401 - 12:25

امام جمعه کرمان: صدا آزادی‌خواهی دانشجویان در سخت‌ترین شرایط علیه استکبار جهانی و آمریکا بلند شد

امام جمعه کرمان گفت: روز دانشجو مصادف است با روز حرکت تاریخی دانشجویانی که صدا آزادی‌خواهی آنها در سخت‌ترین شرایط علیه استکبار جهانی و آمریکا بلند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک 16 آذر روز دانشجو، به همه دانشجویان عزیز، آزاده، خوش فکر و اندیشمند کشور به ویژه دانشجویان استان کرمان، اظهار داشت: روز دانشجو مصادف است با روز حرکت تاریخی دانشجویانی که صدا آزادی‌خواهی آنها در سخت‌ترین شرایط، علیه استکبار جهانی و آمریکا بلند شد.

وی با بیان اینکه روز دانشجو، روزی است که دانشجوی ما از شرف، اخلاق، معنویت و اسلامیت دفاع کرد و دفاع می‌کند، افزود: روز دانشجو روزی است که نشان می‌دهد دانشجوی ما، دانشجوی شیفته اخلاق و استقلال کشور است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه دانشجوی ما عاشق جوانمردی و آزادگی در خط اسلام است، گفت: دانشجوی ما در برهه‌های مختلف تاریخی نشان داده که طرفدار اخلاق و معنویت است.

وی با بیان اینکه دانشجوی ما نشان داده که انسانی موثر و مفید در تحولات جامعه بشریت است، ادامه داد: دانشجوی ما نشان داده که رکن اساسی سازندگی و عمران کشور است.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه دانشجوی ما علم و تجربه و ماحصل تحقیقات و دانش خود را که در اختیار نسل‌های بعد از خود گذاشته و همه همتش این است که به مردم، نظام و انقلاب کمک کند، تصریح کرد: دانشجوی ما تلاش می‌کند تا در خدمت نظام اسلامی و رهبر عالی رتبه و عظیم الشان نظام مقام معظم رهبری باشد و کشور را با قدرت و قاطعیت به پیش ببرد.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 899340

مهمترین اخبار ایران و جهان: