نیوز سیتی!
16 مرداد 1401 - 17:55

سوگواره عکس "نگاه عاشوراییان جنوب" در استان بوشهر فراخوان شد

بوشهر - ایرنا - فراخوان سوگواره منطقه‌ای عکس "نگاه عاشوراییان جنوب" ویژه استان‌های جنوبی کشور در استان بوشهر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس حوزه هنری استان بوشهر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این سوگواره عکس در ۲ بخش حرفه‌ای (بادوربین عکاسی) و مردمی (با تلفن همراه) برگزار می‌شود و علاقمندان برای شرکت در آن تا پایان ماه صفر (۵ مهرماه) فرصت دارند.

امید پارسایی‌فر اضافه کرد: علاقمندان به شرکت در سوگواره منطقه‌ای عکس نگاه عاشوراییان جنوب عکس‌های خود را به دبیرخانه این سوگواره به آدرس [email protected]  ارسال کنند.

وی عنوان کرد: تعزیه، تکیه‌ها، نماز ظهرعاشورا، کودک ومحرم ، مساجد و تکایا، نذورات و محرم، هیات‌ها، زنان و محرم ، سیاه پوشی، سالمندان و محرم، فضا سازی، تبلیغات و سیاهپوشی محیطی ، پیاده روی اربعین، آخرین روز ماه صفر و آداب و رسوم عاشورایی جنوب کشور از محورها و موضوعات عکاسی در این رویداد است.

پارسایی گفت: آثار ارسال شده به سوگواره در بخش‌های حرفهای و مردمی به طور جداگانه داوری می‌شود و در هر بخش ۳ نفر به عنوان برگزیده انتخاب می‌شوند.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر ادامه داد: جایزه برگزیده نخست در بخش حرفه‌ای تندیس سوگواره ، لوح تقدیر و ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال و  تقدیر هیات داوران به مبلغ پنج میلیون ریال به هر سه نفر است.

وی افزود: جایزه برگزیده نخست در بخش مردمی تندیس سوگواره ، لوح تقدیر و ۱۵ میلیون ریال  ،نفر دوم لوح تقدیر ۱۰ میلیون ریال و نفر سوم لوح تقدیر و پنج میلیون ریال است و  جایزه تقدیر هیات داوران به مبلغ ۳ میلیون ریال به هر سه نفر تعلق می‌گیرد.

پارسایی اعلام کرد: شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۷۱۷۳۱۹۴۱تماس بگیرند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 546448

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: