نیوز سیتی!
03 شهریور 1401 - 17:34

۴۱ طرح در شهرستان لردگان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار لردگان گفت: همزمان با دومین روز هفته دولت بهره‌برداری از ۴۱ طرح در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا بابامیر ساطحی روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از طرح‌های شهرستان لردگان که با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۶۴۶ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال هزینه شده است.

رضا بابامیر ساطحیوی افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های شهرستان لردگان در هفته دولت سال‌جاری زمینه اشتغال مستقیم برای ۲۹ نفر فراهم شد.

بابامیر تصریح کرد: همچنین عملیات اجرایی ۱۰ طرح جدید با ۸۹۸ میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال در شهرستان لردگان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری بهره‌برداری از ۳۱۴ طرح با ۱۳ هزار و ۸۳۳ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال اعتبار و ۶۷۶ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در حوزه‌های آموزشی، بهداشت و درمان، خدماتی، دامپروری، زیرساخت، صنعتی، فرهنگی، فضای اداری، کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی چهارمحال و بختیاری آغاز می‌شود.

در این هفته عملیات اجرایی ۹۱ طرح جدید در چهارمحال و بختیاری با سه هزار و ۳۱۹ میلیارد و هفت میلیون ریال اعتبار و ۷۶۸ نفر استغال‌زایی مستقیم در حوزه‌های آموزشی، دامپروری، زیرساخت، کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی آغاز خواهد شد.

از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون زمینه افتتاح و بهره‌برداری از ۶۱۸ طرح با ۲۶ هزار و ۶۸۹ میلیارد و ۶۴۲ میلیون ریال هزینه و همچنین کلنگ‌زنی ۱۸۵ طرح با ۲۱ هزار و ۲۳ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال اعتبار در چهارمحال و بختنیاری فراهم شده است.

لردگان در ۱۷۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 655466

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: