نیوز سیتی!
16 مرداد 1401 - 17:59

محدودیت‌های ترافیکی طی عاشورا در البرز اعمال می‌شود

البرز- رئیس پلیس راهور البرز از حضور حداکثری کارکنان و اجرای محدودیت ترافیکی در روز عاشورای حسینی در شهر کرج و فردیس خبر داد.

سرهنگ حمدالله رحمتی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با عنایت به فرارسیدن عاشورای حسینی به منظور برگزاری مراسم‌های سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداالله الحسین (ع) و تردد هیئات و دسته‌های عزاداری، محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.

خبرنگار مهراباعبدااللهع)هیئاتوی بیان کرد: در شهرستان کرج محدودیت‌ها بلوار امامزده حسن (ع) از تقاطع مصباح تا امامزاده حسن (ع) و بالعکس، بلوار امام زاده حسن (ع) از دوربرگردان پمپ بنزین پرشیا نرسیده به تقاطع مصباح، بلوار هفت تیر از دوربرگردان نرسیده به تقاطع مصباح، تقاطع کارخانه قند به سمت خیابان ذکریا، تقاطع خیابان بهار و خیابان شهید بهشتی و میدان شهدا به سمت میدان توحید (خیابان مظاهری) و بالعکس، انسداد تقاطع کارخانه قند به سمت تقاطع مصباح و بلوار شهید شریفی از میدان توحید به سمت امام زاده حسن (ع) و بالعکس اعمال می‌شود.

امامزدهع)ع)ع)ع)رئیس پلیس راهور البرز تصریح کرد: همچنین محدودیت‌ها در بلوار بلال از تقاطع هفت تیر تا میدان توحید و بالعکس، بلوار هوشیار محدوده امام زاده محمد (ع)، موقعیت امام زاده محمد (ع) ابتدای خیابان انقلاب و میدان دفاع مقدس، بلوار امام زاده طاهر (ع) زیر پل حسین آباد، رمپ شهرک دریا ازسمت اتوبان، رمپ پل فاز ۴ مهرشهر ازسمت آزادراه، دوربرگردان الغدیر به سمت پل فاز ۴ مهرشهر، تقاطع مسجد به سمت امام زاده طاهر (ع)، جلوی درب سردخانه به سمت امام زاده طاهر (ع)، انتهای خیابان ۵۰۶ ازسمت فاز ۴، خروجی شهرک سلمان فارسی به سمت امام زاده طاهر (ع) وخیابان آزادی رجایی شهر از فلکه اول تا سیزدهم اعمال می‌شود.

ع)ع)ع)رمپازسمترمپازسمتع)ع)ازسمتع)وی تصریح کرد: در شهرستان فردیس محدودیت‌ها در بلوار شهدا از فلکه اول تا چهارم و بالعکس و خیابان اهری محدوده تقاطع آبرسانی اعمال می‌شود.

اهریاین مقام انتظامی افزود: علاوه بر حضور حداکثری کارکنان پلیس راهور استان از ساعات ابتدایی روز عاشورا تا پایان مراسم شام غریبان و به کارگیری حداکثر توان خودرویی به جهت نظم و امنیت ترافیکی، محل برگزاری مراسم و تردد هیئات مذهبی به صورت ویژه تحت پوشش ترافیکی قرار گرفته تا عبور و مرور شهروندان تسهیل شود.

کارگیریهیئاتسرهنگ رحمتی پور از شهروندان درخواست کرد ضمن همکاری با کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی از توقف و پارک خودروهای شخصی در محل‌های اعلامی اجرای محدودیت و سایر محل‌های ممنوع خودداری کرده و هنگام رانندگی با توجه به تردد عابرین از عرض راه با توجه کافی به جلو و سرعت مطمئن برانند.

رئیس پلیس راهور استان البرز همچنین به شهروندان توصیه کرد که از محل‌های مشخص شده و گذرگاه‌های عابر پیاده تردد نموده و با توجه به تیره رنگ بودن لباس‌های عزاداران در تاریکی هوا، از محل‌های ایمن و دارای روشنایی کافی تردد نمایند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 546457

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: