نیوز سیتی!
07 فروردین 1402 - 12:28

مدیران البرزی برای تحقق شعار سال به خط می‌شوند

استاندار البرز گفت: همان گونه که مورد تاکید رئیس جمهور نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و ماموریت کلیدی دولت و دولتمردان بشمار می آید.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در اولین جلسه شورای اداری استان که روز دوشنبه ۷ فروردین ماه همزمان با سراسر کشور با حضور آیت الله رئیسی رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، با تاکید بر ضرورت اهتمام مدیران استان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) تحت عنوان مهار تورم، رشد تولید، گفت: امید است با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و برنامه ریزی های دولت محترم در سال ۱۴۰۲ منشا تحولات و اثرات خیر برای مردم شریف استان البرز باشیم.

وی ادامه داد: مدیران استان باید عملکرد حوزه فعالیت خود را مرور کنند و با احصا نقاط ضعف و قوت خود، محورهای مهم کاری سال جدید را ترسیم کنند.

عبداللهی گفت: از تمامی مسؤولان استان انتظار می‌رود که با بهره گیری از توان استانی و وزارتخانه متبوع و یا سازمان های مربوطه، برای تحقق هدف بزرگ مهار تورم، رشد تولید، اقدام کنند.

وی افزود: همان گونه که مورد تاکید رئیس جمهور محترم نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و ماموریت کلیدی دولت و دولتمردان بشمار می آید.

استاندار البرز گفت: به طور قطع در استان نیز با جد و جهد درصدد پیشبرد اهداف و برنامه های ویژه ای برای تحقق شعار سال و اهداف دولت مردمی سیزدهم در این راستا خواهیم بود.

منبع: فارس
شناسه خبر: 1112157

مهمترین اخبار ایران و جهان: