نیوز سیتی!
05 بهمن 1401 - 06:07

دستگیری ۳ تن از مخلان امنیت عمومی در یزد/سردار بهدانی فرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۳ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی و نزاع دسته جمعی طی یک عملیات ضربتی پلیس در شهر یزد خبر داد.

 سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد در  گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با بیان این‌که امنیت عمومی جامعه خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: با هرگونه جرم که باعث رعب و وحشت عمومی و یا تهدیدی برای نظم جامعه باشد بدون هیچ مماشاتی برخورد می‌کنیم.

وی افزود: در راستای برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت عمومی و در پی ارسال یک فقره پرونده قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب استان پیرامون نزاع و درگیری دسته جمعی و ایجاد بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی، موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات اطلاعات پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

سردار بهدانی فرد گفت: ماموران انتظامی با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی، این افراد که با نزاع‌های دسته جمعی موجب رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند را شناسایی و در دستور تعقیب قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی ضربتی سه نفر از عاملان اصلی بی‌نظمی و مخل نظم عمومی را دستگیر و متهمان را پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی کردند.

وی تلاش برای افزایش احساس امنیت را یکی از مهمترین رویکردهای جدی پلیس در ارائه خدمات فنی دانست و بیان کرد: مشارکت شهروندان با ضابطین قضایی از جمله موثرترین راهکارهای امنیت پایدار است.

سردار بهدانی فرد در پایان با اشاره به وضعیت عمومی استان یزد، خاطرنشان کرد: یزد از جمله استانهای ناامن برای هرگونه جرم و جنایت است.

پایان پیام/م

منبع: فارس
شناسه خبر: 996429

مهمترین اخبار ایران و جهان: