نیوز سیتی!
04 مرداد 1401 - 22:13

اعلام آمادگی ۲۸ تیم عملیاتی برای بحران احتمالی سامانه مونسون در بوشهر

غلامرضا حشمتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر از آمادگی کامل نیرو‌های عملیاتی این شرکت در برابر سیلاب و مشکلات احتمالی شبکه توزیع برق خبر داد.

غلامرضا حشمتی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر لحظاتی پیش در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان بوشهر اظهار داشت: بر اساس هشدار سطح نارنجی توسط هواشناسی و فعالیت سامانه مونسون در استان بوشهر جهت مقابله با حوادث احتمالی تمامی مدیران و کارشناسان شرکت برق استان بوشهر در سطح شهرستان‌ها در آماده باش کامل قرار گرفته اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به اینکه تمهیدات لازم دیده شده است، گفت: تجهیزات مورد نیاز در انبارهای شهرستان‌های عسلویه و کنگان استقرار یافته است.

وی تصریح کرد: ۲۸ گروه عملیات سبک و ۱۰ گروه عملیاتی ماشین آلات سنگین نیز در سطح استان در حالت آماده باش قرار گرفته اند.

حشمتی اضافه کرد: هرس درختان در معابر شهری که شاخ و برگ‌ها به حریم سیم‌ها و کابل‌ها تجاوز کرده‌اند در یک ماه اخیر در دستور کار قرار گرفته بود که در ابتدای هفته این کار به صورت ویژه‌تری انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی در صورت بروز هر گونه خاموشی و خسارت ناشی از طوفان و بارندگی به شبکه برق مراتب را از طریق سامانه ۱۲۱ مرکز اتفاقات این شرکت اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 471499

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: