نیوز سیتی!
29 آبان 1402 - 19:07

دیگر نیاز به مراجعه بیماران صعب العلاج برای اسناد پزشکی به مرکز استان نیست

مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: بیماران صعب العلاج تحت پوشش تأمین اجتماعی در شهرهای دور دست هرمزگان دیگر نیاز نیست برای تحویل مدارک پزشکی خود به مرکز استان مراجعه کنند.

غلامعباس مومنی مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: در نشست با معاون توسعه و معاون غذا داروی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مصوب شد تا پرونده بیماران صعب العلاج تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی توسط بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی و با نظارت ناظران تأمین اجتماعی تحویل و به مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ارسال شود.

به گفته دکتر مومنی، دیگر نیازی به حضور بیماران صعب العلاح تحت پوشش تأمین اجتماعی در مرکز استان و مراجعه به مدیریت درمان تأمین اجتماعی به منظور تحویل مدارک هزینه های درمانی نیست.

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان، این اقدام را باهدف خدمات رسانی مطلوب به بیمه شدگان عنوان و اظهار کرد: قبلا بیماران خاص (صعب العلاج ) باید از شهرستانها به مرکز استان و بیمه تامین اجتماعی  مراجعه می کردند که با این تصمیم، همکاران ما در بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی این اسناد را تحویل گرفته و مراحل اعتبار سنجی انجام می شود و پس از تأیید نسبت به پرداخت اقدام می شود.

وی تصریح کرد: این اقدام گامی در جهت رضایتمندی و کاهش هزینه رفت و آمد بیماران به مرکز استان و سختی ناشی از این تردد برای بیماران است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1579160

مهمترین اخبار ایران و جهان: