نیوز سیتی!
02 شهریور 1401 - 16:23

ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای دولت سیزدهم به مردم

کرمانشاه- فرماندار کنگاور از ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای دولت سیزدهم به مردم خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد الماسی در دیدار با امام جمعه شهرستان کنگاور که ظهر امروز به مناسبت هفته دولت برگزار شد اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال با برنامه ریزی و تلاش می‌توان شهرستان کنگاور را در استان کرمانشاه پیشتاز کرد.

خبرنگار مهرریزیوی افزود: دغدغه‌های مهم رهبر انقلاب و رئیس جمهور تغییر شرایط به نفع مردم است و یکی از نتایج تلاش‌های دولت پرداخت یارانه به محرومین واقعی است و اجرای دقیق سیاست‌های اقتصادی دولت باعث کاهش نارضایتی‌ها می‌شود.

فرماندار شهرستان کنگاور تصریح کرد: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست ولی در حوزه مسائل اقتصادی برخی ضعف‌ها و کاستی‌ها دیده می‌شود که امیدواریم با اجرای برنامه‌های دولت شاهد ارتقا سطح معیشت مردم باشیم.

الماسی با اشاره به اهمیت خدمت‌گذاری به مردم، خاطرنشان کرد: مسئولی که به خاطر یک میلیون تومان افزایش حقوق خود مسئولیت پذیرفته درکی از خدمت‌گذاریبرای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی ندارد و مدیر بی‌کفایتی است.

خدمت‌گذاریبرایوی بیان کرد: روشنگری و اطلاع‌رسانی برنامه‌های دولت سیزدهم در خصوص برجام و سایر دستاوردهای دولت در عرصه بین‌المللی و داخلی باید در اولویت مدیران ادارات قرار گیرد و برپایی میز خدمت در هفته دولت در نمازجمعه و روستاها در دستور کار است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 650116

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: