نیوز سیتی!
18 خرداد 1402 - 14:41

اسفندیار: بازی به بازی، شرایط‌مان بهتر می‌شود

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: ۶۰ درصد بازیکنان، اولین تورنمنت بین‌المللی‌ بزرگسالان‌شان را تجربه می‌کنند و این کار را کمی برای تیم سخت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در سومین روز رقابت‌های هفته نخست لیگ ملت‌ها دو تیم ایران و لهستان در سالن گایشی ناگویای ژاپن به مصاف هم رفتند و در این دیدار که از ساعت 12:30 امروز (پنج‌شنبه 18 خرداد) برگزار شد، ملی‌پوشان کشورمان سه بر دو مغلوب حریف شدند.

امیرحسین اسفندیار، دریافت‌کننده تیم ایران که در این بازی از روی نیمکت، شکست تیمش را شاهد بود، اظهار داشت: دو ست اول و دوم از لهستان پیش بودیم اما این ورزش والیبال است و تا زمانی که داور سوت نزده بازی تمام نشده است. ست سوم آن‌ها بهتر کار کردند و بازیکنان ایران کمی تحلیل رفتند.

ملی‌پوش والیبال ایران ادامه داد: ورقِ بازی برگشت و نتیجه مسابقه را واگذار کردیم. امیدوارم در مسابقات بعدی جبران کنیم و نتیجه‌ای درست به دست آوریم.

اسفندیار با اشاره به جوان بودن برخی از ملی‌پوشان، تصریح کرد: امسال 60 درصد بازیکنان، اولین تورنمنت بین‌المللی‌ بزرگسالانشان را تجربه می‌کنند و این کار را کمی برای تیم سخت می‌کند، اما انگیزه زیادی دارند و می‌توانند خوب بازی کنند. قطعا بازی به بازی شرایطمان بهتر می‌شود و امیدوارم بتوانیم در مسابقه بعدی نتیجه خوبی بگیریم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 10:10 دقیقه روز شنبه 20 خردادماه در سومین مسابقه هفته نخست خود به مصاف چین می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1271342

مهمترین اخبار ایران و جهان: