نیوز سیتی!
05 بهمن 1401 - 00:37

رویارویی قهرمان ایرانی با کایل اسنایدر آمریکایی با ۲ ماه تأخیر

در حالی که امیرعلی آذرپیرا امیدوار بود در جام جهانی آمریکا با کایل اسنایدر کشتی بگیرد، حالا هر دوی آنها قرار است در تورنمنت رنکینگ زاگرب حضور داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اولین تورنمنت رنکینگ اتحادیه جهانی 12 تا 16 بهمن ماه در زاگرب برگزار می‌شود و تیم آزاد کشورمان با رضا اطری، یونس امامی، علی سوادکوهی، حسن یزدانی، امیرعلی آذرپیرا و امیرحسین زارع در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

این در حالی است که سایت برگزاری مسابقات کرواسی، از حضور کایل اسنایدر آمریکایی در این رقابت‎ها خبر داده است.

 

به این ترتیب، امیرعلی آذرپیرا که قبلاً عنوان کرده بود تا چند ساعت پیش از فینال جام جهانی 2022 آمریکا، تصور می‏‌کرد او قرار است با اسنایدر کشتی بگیرد، حالا این فرصت را خواهد داشت تا کمتر از دو ماه پس از جام جهانی با قهرمان آمریکایی وزن 97 کیلوگرم جهان در کرواسی مبارزه کند.

در جام جهانی آمریکا، کادر فنی تیم ملی در تصمیمی غیرمنتظره از کامران قاسم‌پور قهرمان وزن 92 کیلوگرم سال‌های 2021 و 2022 جهان در وزن 97 کیلوگرم استفاده کرد و این در حالی بود که اسنایدر نزدیک به 10 کیلوگرم از قهرمان ایرانی سنگین‌تر بود و این مصاف با نتیجه 5 بر صفر به سود کشتی‌گیر آمریکا تمام شد.

آذرپیرا امسال برای دومین سال متوالی مدال طلای امیدهای جهان را در اسپانیا به خود اختصاص داد و به واسطه درخشش در جام جهانی و مسابقات زیر 23 سال جهان، با نظر کادر فنی تیم ملی از حضور در مسابقات قهرمان کشوری معاف شد.

انتهای پیام/

 
 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 996386

مهمترین اخبار ایران و جهان: