نیوز سیتی!
15 مرداد 1401 - 09:28

طرح ترافیکی مراسم عاشوراییان در کرمانشاه اجرا می‌شود

کرمانشاه - ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت برگزاری اجتماع بزرگ عاشوراییان طرح محدودیت تردد در روز شنبه مصادف با روز هشتم ماه محرم در شهر کرمانشاه اجرا می‌شود.

سرهنگ «محمد حیدری» روز شنبه به ایرنا افزود: از ساعت ۱۵۰۰ امروز ۱۵ مرداد حدفاصل تقاطع شهید مدرس تا سه راهی شورا در خیابان شهید اشرفی و معابر فرعی منتهی به آن تحت محدودیت و ممنوعیت ترافیکی قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: این طرح در راستای امنیت ترافیکی عزاداران حسینی اجرا خواهد شد.

سرهنگ حیدری اضافه کرد: از حرکت و توقف وسایل نقلیه در مسیر خیابان های شهید مدرس، آیت الله کاشانی و شهید اشرفی اصفهانی در محدوده برگزاری مراسم جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: این محدودیت تا پایان مراسم ادامه دارد و توصیه میکنیم شهروندان گرامی با اطلاع از محدودیت ترافیکی اعلام شده، سفرهای درون شهری خود را مدیریت کنند.

سرهنگ حیدری به عزاداران و شرکت کنندگان در مراسم نیز توصیه نمود با توجه به کمبود و فقدان محل پارک در محدوده مذکور، از تردد با وسیله نقلیه شخصی خودداری نموده و با وسایل نقلیه عمومی به محل برگزاری مراسم عزیمت نمایند.

مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) روزهای ۱۶ و ۱۷ مردادماه مصادف با نهم و دهم ماه محرم الحرام در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 539242

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: