نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 21:55

لرستان استان چهارم در مشارکت انتخابات است

رییس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه این استان، استان چهارم در مشارکت انتخاباتی اعلام شده‌ است، تأکید کرد: مشکل کمبود تعرفه در معمولان رفع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، احسان یاوری، امشب، با حضور در ستاد انتخابات لرستان، گفت: برگزاری انتخابات بر اساس اعلام وزارت کشور تا ساعت 22 تمدید شده‌است.

او با بیان اینکه لرستان بر اساس اعلام وزارت کشور و تاکنون چهارمین استان در کشور برای مشارکت در انتخابات اعلام شده‌است، افزود: غالب مشارکت در این استان در ساعات قبل و بعدازظهر بوده‌است.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با تأکید به اینکه گزارش نگران‌کننده‌ای در روند برگزاری انتخابات در این استان دریافت نکرده‌ایم، عنوان کرد: هیچ‌گونه مشکل امنیتی تا این لحظه به‌وجود نیامده‌است.

او با بیان اینکه گزارش کمبود تعرفه در لرستان به‌جز معمولان دریافت نشده‌است، بیان کرد: کمبود تعرفه در این شهرستان بین یک تا دو ساعت گزارش شد و بلافاصله برای اخذ رأی در شعب لحاظ شد.

یاوری با تأکید به اینکه قاطعانه اعلام می‌کنم که هیچ کسی در این استان نیست که به‌دلیل کمبود تعرفه موفق به رأی‌دادن نشده باشد، گفت: شمارش آرا تا زمان اتمام زمان رأی‌گیری آغاز نمی‌شود.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه اعلام پیروزی پیش از موعد جرم است و طرفداران نامزدهای مجلس از این امر خودداری کنند، ابراز کرد: کار شمارش آرا در فرمانداری‌های این استان پس از موعد نهایی اخذ رأی انجام می‌شود.

انتهای پیام/644/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680790

مهمترین اخبار ایران و جهان: