نیوز سیتی!
15 مرداد 1401 - 09:04

تحلیلگر صهیونیست: «اسرائیل» مرتکب اشتباه بزرگی شد

یک تحلیلگر صهیونیستی با اشاره به حملات این رژیم به نوار غره تایید کرد عواقب آن همگی بر عهده نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

گال برگر، تحلیلگر صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم پس از ترور تیسیر الجعبری، از فرماندهان ارشد جهاد اسلامی در غزه مرتکب اشتباه بزرگی شد.

برگر تاکید کرد که این بار اشتباه بزرگ رژیم صهیونیستی این بود که تنها یک هدف یعنی جهاد اسلامی را انتخاب کرد و حماس از این اشتباه استفاده خواهد کرد و هر کاری که بخواهد پشت پرده و مخفیانه انجام می‌دهد.

او در ادامه اعلام کرد اکنون همه گروه‌های فلسطینی به اسم جهاد اسلامی رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار می‌دهند و همه آن‌ها علیه این رژیم متحد شدند و مسبب این وضعیت تنها «یائیر لاپید» نخست وزیر فعلی رژیم اشغالگر قدس است.

عصر روز جمعه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی در نوار غزه را مورد حمله قرار دادند. وزارت بهداشت فلسطین در غزه نیز اعلام کرد شمار شهدای حملات روز گذشته صهیونیست‌ها به غزه به 9 نفر افزایش یافت که یک کودک پنج ساله نیز در میان شهدا می باشد. شمار مجروحان این حمله نیز به 55 نفر افزایشی یافته است.

عصر روز جمعه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی در نوار غزه را مورد حمله قرار دادند.وزارت بهداشت فلسطین در غزه نیز اعلام کرد شمار شهدای حملات روز گذشته صهیونیست‌ها به غزه به 9 نفر افزایش یافت که یک کودک پنج ساله نیز در میان شهدا می باشد. شمار مجروحان این حمله نیز به 55 نفر افزایشی یافته است.در همین راستا گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای بر اتحاد مقاومت تأکید و اعلام کردند که جنایت ترور «تیسیر الجعبری» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی بی‌پاسخ نخواهد ماند و ساعتی بعد صدای آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا در آمده و منابع خبری از شلیک چند راکت به سوی شهرک‌های صهیونیستی خبر دادند. گروه‌های مقاومت شهرک های صهیونیستی سدیروت، عسقلان و اشدود را هدف حملات راکتی قرار دادند.

در همین راستاباشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه

شناسه خبر: 539126

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: