نیوز سیتی!
11 اسفند 1402 - 19:46

۳۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه در انتخابات شرکت کرده‌اند

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۳۵۰ هزار نفر در استان کرمانشاه در انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به صندوق انداخته‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، علی شعبانی در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات استان اظهار داشت: مشارکت بیش از 350 هزار نفر در استان کرمانشاه در سامانه ثبت شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه  عنوان کرد: در استان کرمانشاه یک میلیون و 650 هزار نفر واجد شرایط رأی وجود دارد که 15 درصد بیشتر از این تعداد تعرفه آماده شده است.

شعبانی با اشاره به تلاش برای افزایش مشارکت در استان گفت: زمان قانونی انتخابات تا ساعت 18 است اما سه ساعت تمدید در اختیار وزیر کشور و سه ساعت بعد در اختیار استان است.

وی با اشاره به شایعات مطرح شده در انتخابات افزود: گزارشات بسیاری درباره خرید و فروش رأی ارسال شده اما موضوع مستندی نبوده است.

شعبانی بیان کرد: نیروی انتظامی تلاش بسیاری برای حفظ نظم به کار گرفته و مشکلی که سبب اخلال در روند انتخابات شود گزارش نشده است.

وی گفت: درگیری در شهرستان اسلام‌آباد غرب درگیری شخصی بوده و عوامل درگیری توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.

شعبانی افزود: براساس بررسی‌های انجام شده درباره مشارکت‌های گذشته مردم استان بیشتر تمایل دارند عصردر شعب حاضر شوند و درخواست داریم در صورت مراجعه به شعبه‌های شلوغ صبور باشند یا به شعبه‌های خلوت مراجعه کنند.

انتهای پیام / 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1680695

مهمترین اخبار ایران و جهان: