نیوز سیتی!
15 مرداد 1401 - 10:10

العامری: جنایات دشمن صهیونیست در سایه سکوت خفت بار سازشکاران است

رئیس ائتلاف فتح عراق در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به غزه که بر اثر آن شماری شهید و زخمی شده‌اند، آنرا در سایه سکوت سازشکاران زبون منطقه دانست.

- اخبار بین الملل -به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، «هادی العامری» رئیس ائتلاف فتح عراق به حمله رژیم صهیونیستی به غزه واکنش نشان داد و به شدت آنرا محکوم کرد.

خبرگزاری تسنیموی افزود: حمله بزدلانه رژیم صهیونیستی به ملت مبارز و مقاوم فلسطین را محکوم می‌کنیم و آنرا مورد انزجار قرار می‌دهیم. ما به ملت فلسطین و مقاومت آن، شهادت «تیسیر الجعبری» (ابومحمود) و همراهان شهیدش، تسلیت می‌گوییم.

رئیس ائتلاف فتح عراق بیان کرد: این جنایت شنیع در راستای ادامه سلسله حملات صهیونیست‌هاست که طی روزهای اخیر از مسجدالاقصی تا اردوگاه «جنین» و در ادامه غزه رخ می‌دهد.

العامری تاکید کرد: دشمن صهیونیست به جنایات خود در سایه سکوت سازشکاران زبون در منطقه و همسویی این کشورهای حامی رژیم وحشی موقتی صهیونیستی، ادامه می‌دهد.

وی افزود: توهم زور و هیمنه طلبی علت ادامه حملات آنهاست. این جنایات تغییری در سرنوشت سیاه آنها نخواهد داد و زوال رژیم آنها حتمی و غیرقابل بحث است.

رئیس ائتلاف فتح عراق بر ایستادگی در کنار ملت صبور فلسطین و مقاومت شجاع آن تاکید کرد و گفت: ما از پیروزی حتمی اطمینان داریم که پایان بخش این رنج و محنت و ثمره جهاد و جانفشانی با خون شهیدان است.

پیش از این «عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق هم موضع گیری و حمایت خود را ملت فلسطین و مقاومت ابراز داشته بود.

به صدا درآمدن صدای آژیر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین/ شلیک 160 راکت/ تاکید ارتش اسرائیل بر تداوم حملات علیه غزه

به صدا درآمدن صدای آژیر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین/ شلیک 160 راکت/ تاکید ارتش اسرائیل بر تداوم حملات علیه غزهتحولات نوار غزه؛ شلیک 100 موشک به اراضی اشغالی فلسطین/ حمله سایبری به ارتش اسرائیل

تحولات نوار غزه؛ شلیک 100 موشک به اراضی اشغالی فلسطین/ حمله سایبری به ارتش اسرائیلحمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه/ شهادت فرمانده جهاد اسلامی/ 10 شهید و 55 زخمی

حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه/ شهادت فرمانده جهاد اسلامی/ 10 شهید و 55 زخمیانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 539510

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: