نیوز سیتی!
05 شهریور 1401 - 10:46

همکاری دولت مردمی حتی با مخالفانش در نوع خود بی‌سابقه است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، تعامل و همکاری دولت حتی با مخالفان خود را بی‌سابقه خواند و از ولایتمداری و مردم‌مداری به‌عنوان شاخص‌های دولت سیزدهم و مهمترین تفاوت این دولت با دولت‌های گذشته یاد کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد صالحی» در نشست خبری تشریح عملکرد یک‌ساله مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در دولت سیزدهم گفت: رئیس‌جمهور از ابتدای فعالیت در میدان و در بین مردم حضور یافتند و ولایتمداری و مردم‌مداری از شاخص‌های این دولت و مهمترین تفاوت دولت مردمی با دولت‌های گذشته است.

وی درباره دومین شاخصه دولت سیزدهم توضیح داد: دولت با نگاه شناخت و حل مسأله فعالیت خود را دنبال می‌کند و در حوادث‌ مختلف از سیل تا زلزله در بین مردم حضور می‌یابد و تعامل و همکاری دولت حتی با مخالفانش هم در نوع خود بی‌سابقه است.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، پرهیز از بداخلاقی و هرگونه دوقطبی‌سازی و حاشیه‌ را از دیگر شاخصه‌های دولت سیزدهم دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی گفت: در دولت انقلابی برای اولین بار به مناسبت هفته دولت وزرا و معاونان در ۳۱ استان کشور حضور یافتند و روز گذشته در نمازهای جمعه با مردم بی واسطه به گفت‌وگو نشستند و پایتخت یک روز حضور بدون وزرا را شاهد بود.

وی ادامه داد: هیچ مسئولی در دولت سیزدهم نمی‌تواند خود را مبرا از پاسخگویی بداند و همه دولتمردان باید پاسخگو باشند ‌و با مردم صادقانه و شفاف سخن بگویند.

ادامه دارد...

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 664810

دیگران می خوانند:

مهمترین اخبار ایران و جهان:

پر بیننده ترین: